Як часто міняти фільтри в зворотному осмосі
Добре, коли ви придбали фільтр у продавця, у якого є власна сервісна служба, що працює по всій Україні, і вони самостійно нагадують вам про необхідність заміни картриджів. Навіть якщо ви у них не купували, хлопці можуть взяти вас на сервісне обслуговування. Але що робити, якщо немає ані першого, ані другого? Залишається лише робити це самостійно. Тепер до справи!
Комплект картриджів передфільтрації слід змінювати в залежності від якості вихідної води бажано від 3 до 6 місяців. Надзвичайно важливо не пропускати цей момент, інакше вийде з ладу мембранный елемент зворотного осмосу. Справа в тому, що за півроку на вугільних картриджах починають розмножуватися бактерії, мембрана боїться трьох речей: хлору, заліза і органіки, тому своєчасна заміна цих картриджів передфільтрації продовжить роботу вашого фільтра на багато років.
Картридж мінералізатор для зворотного осмосу досить замінити раз на рік, звісно, чим частіше ви його міняєте, тим більше насичена мінералами вода у вас з крана очищеної води, але ми не рекомендуємо міняти його частіше, ніж раз на півроку.
Вугільний постфільтр звісно ж бажано міняти один раз в шість місяців, але не передержуйте його більше, ніж на один рік, інакше вода, яка надходить з накопичувального бака, буде не того якості.
Мембранный модуль - це найважливіший і дорогий модуль вашого фільтра, заміну його проводять не частіше, ніж раз в три роки, або якщо він передчасно вийшов з ладу, перевірити його якість роботи можна спеціальним приладом: TDS метром. Другою помітною причиною виходу з ладу даного вузла є серйозне погіршення якості води та поява накипу в чайнику.
Отже, заміна картриджів у вашому фільтрі є важливим етапом у забезпеченні тривалої та ефективної роботи системи водоочищення. Своєчасна заміна передфільтрів, мінералізатора, вугільного постфільтра та мембранного модуля допомагає уникнути проблем з якістю очищеної води та підтримує оптимальний стан всіх елементів фільтра.