RO-250 ECO Система зворотного осмосу 250 л на годину з мембраною XLP. Промисловий зворотний осмос
Система зворотного осмосу RO 250 ECO — це обладнання для видалення з води розчинених речовин, зокрема мінеральних солей, органічних сполук, мікроорганізмів і механічних домішок. Ця установка має продуктивність 200-300 л/год і високий експлуатаційний ресурс.
Системи зворотного осмосу від цієї компанії мають великий попит на ринку водоочисного обладнання завдяки демократичній вартості, високій якості збирання та тривалому терміну експлуатації. Установлення являє собою функціонально завершений модуль, на якому змонтовані все обладнання системи, що регулює та запірна арматура на металевій рамі, що дає змогу неабияк заощадити корисний простір приміщення.
Процес очищення води:
- Вихідна вода під напором подається на осмос і очищається на префільтрі від великих забруднень.
- За допомогою насоса попередньо очищена вода подається на зворотносмотичні мембрани. Мембрани пропускають тільки очищену воду (пермеат), а всі залишкові забруднення, солі тощо, змиваються з поверхні водою в каналізацію (концентрат). Об'єм концентрату становить приблизно 30-40% від води, що подається на очищення.
- Очищена вода (приблизно 70%) спрямовується в накопичувач, з якого потім розбирається на споживання.
Сфера застосування:
- Виробництво та продаж питної води
- Очищення води для автомийок
- Очищення води в сільському господарстві (внесення добрив, пестицидів)
- Очищення води для харчового та нехарчового виробництва
- Очищення води для приватних будинків, пансіонатів, готелів та ін.
Технічні параметри:
- Продуктивність: 250 л/год
- Скидання у дренаж: регульоване 120-240 л/год
- Електроживлення: 220 В, 0,65 кВт
- Габаритні розміри: 420×510×1250 мм
- Під'єднання: водопровод, дренаж і продукт — 1/2"
- Тиск води на вході: 2-5 барів
- Температура води: +5..+30 °C
Комплектація
- Сталева рама, покрита емаллю
- Насос високого тиску LOWARA (Італія)
- Мембраннотримач із неіржавкої сталі AISI304
- Мембрана ектранизького тиску XLP4040
- Фільтр тонкого очищення з картриджем 5 мкм
- Трубне обв'язування ПВХ
- Електрична шафа керування з контролером
- Комплект КІП і засобів автоматики: ротаметри (пермет, скидання), соленоїдні клапани (вхід, промивання), вібростійкі манометри, датчики (сухий хід, поплавець для ємності)
Опції:
- Станція дозування реагентів
- Вузол хімічного промивання мембран
- Прилад обліку вироблення пермеату (чиль)
- Датчик електропровідності
Ця система в стандартній комплектації забезпечує очищення водопровідної води або води зі свердловин із невисокою мінералізацією. Для очищення води з підвищеною мінералізацією потрібний індивідуальний розрахунок встановлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lowara |
| Країна виробник | Україна |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Використання | Для холодної води |
| Вага | 50 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення комплектуючого | Фільтр зворотного осмосу |
| Комплектація | |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Фільтрувальний модуль у комплекті | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип системи | Зворотний осмос |
| Споживана потужність, кВт | 0.8 |
| Довжина: | 500 мм |
| Робочий тиск | 7 бар |
| Напруга | 220 В |
| Тип мембранного елемента | 4040 |
| Кількість мембранних елементів | 1 шт. |
| Максимальна продуктивність | 6000 л./добу |
- Ціна: 72 160 ₴






